Новини


 

  Триває робота літнього мовного табору

  Активно практикують англійську мову та вчаться вільно використовувати її під час спілкування  учні нашої  школи.       Варто відзначити, що такий незвичний формат літнього відпочинку викликав неабияке зацікавлення у дітей. І це невипадково, адже педагоги табору творчо підійшли до організації роботи табору і створили для дітей дійсно цікаве і змістовне англомовне дозвілля. З перших кроків у стінах нашого закладу кожен відвідувач одразу потрапляє в англомовне середовище, де можна навчитись говорити, грати та співати англійською.

      Кожен день перебування у мовному таборі для юних гранівчан  особливий і насичений цікавим подіями. Діти розширюють свій словниковий запас під час тематичних ігор та вікторин, складають діалоги і власні розповіді. Процес навчання у таборі супроводжується виконанням пісень, читанням віршів, веселими танцювальними паузами, міні-постановками .

      Активно працюють діти і в групах, створюючи оригінальні творчі проекти та презентації на відповідну тематику.

       Не забувають у таборі і про творчий розвиток вихованців. Діти з величезним ентузіазмом створюють малюнки, емблеми груп, паперові поробки, стінгазети.

       Безперечно, рушійною силою успішного опанування дітьми усіх тонкощів іноземної мови є творчі учителі англійської мови Соловіщук  Валентина  Іванівна, Стратієнко  Людмила  Петрівна  та волонтер зі США – Грег Ульріх.

      Поспілкувавшись з дітьми, одразу розумієш, мовний табір – це цікаво, корисно та потрібно дітям.

      Сподіваємось, що дні, проведені у мовному літньому таборі, надовго запам’ятаються дітям, а здобуті знання допоможуть їм у майбутньому стати кваліфікованими спеціалістами міжнародного рівня.

   

   

     17.06.2019 | Aдмін

  Вернутись назад