Наші здобутки

Учаcть  учнів  школи  в ІІ  етапі  Всеукраїнських  олімпіад у 2018-2019 навчальному  році.

 

№п/п

Прізвище,  ім'я

Клас

Номінація, вчитель

Місце

  1   Тимошенко Петро      10

 

Біологія

Дяченко Наталія Дмитрівна

        1
 2   Рискальчук Альона      11

Біологія,

Дяченко Наталія Дмитрівна

        1
 3   Тимошенко Петро      10

Географія,

Уманець наталія Григорівна

        2
  5   Рискальчук Альона      11

Географія,

Уманець Наталія Григорівна

        3
  6   Тимошенко Петро      10

Економіка,

Уманець Наталія Григорівна

        2
  6   Рискальчук Альона      11

Економіка,

Уманець Наталія Григорівна

        1
  7   Тимошенко Петро      10

Інформатика,

Байда Руслан Петрович

        3
  8   Рискальчук Альона       11

Інформаційні технології,

Байда Руслан Петрович

        3

Учаcть  учнів  школи  в ІІ  етапі  Всеукраїнських  олімпіад у 2017-2018 навчальному  році.

 

№п/п

Прізвище,  ім'я

Клас

Номінація, вчитель

Місце

  1   Тимошенко Петро      9

Російська мова,

Зятковська Алла Павлівна

        2
  2   Тимошенко Петро      9

Біологія,

Дяченко Наталія Дмитрівна

        2
  3   Рискальчук Альона     10

Біологія,

Дяченко Наталія Дмитрівна

        3
  4   Шарамко Анастасія     10

Екологія,

Дяченко Наталія Дмитрівна

        2
  5   Рискальчук Альона     10

Економіка,

Уманець Наталія Григорівна

        1
  6   Тимошенко Петро      9

Економія,

Уманець Наталія Григорівна

        2
  7   Штефанюк Ілля      6

Інформатика,

Байда Руслан Петрович

        1
  8   Тимошенко Петро      9

Інформатика,

Байда Руслан Петрович

        2
  9   Рискальчук  Альона     10

Фізика,

Бондаренко Петро Вікторович

        3
  10   Тимошенко Петро      9

Інформаційні технології,

Байда Руслан Петрович

        1
  11   Рискальчук  Альона     10

Інформаційні технології,

Байда Руслан Петрович

        3
  12   Тимошенко  Петро     10

Англійська мова,

Стратієнко Людмила Петрівна

        3

Учаcть  учнів  школи  в ІІ  етапі  Всеукраїнських  олімпіад у 2016-2017 навчальному  році.

 

№п/п

Прізвище,  ім'я

Клас

Номінація, вчитель

Місце

  1   Тимошенко Петро     8

Інформацйні технології,

Байда Оксана  Іванівна

        1
  2

  Рискальчук Дмитро

 

    11

Інформацйні технології,

Байда Руслан Петрович

        3
  3  Ситар Анна    11

 Російська мова,

Зятковська Алла Павлівна

        3
  4  Тимошенко Петро     8

 Біологія,

Дяченко Наталія Дмитрівна

        1
  5  Ситар Анна    11

 Біологія,

Дяченко Наталія Дмитрівна

        1
  6  Рискальчук Дмитро    11

 Біологія,

Дяченко Наталія Дмитрівна

        2
  7  Метельна Ангеліна    11

 Біологія,

Дяченко Наталія Дмитрівна

        3
  8  Рискальчук Дмитро    11

 Фізика,

Бондаренко Петро Вікторович

        1
  9  Рискальчук Альона    9

 Фізика,

Бондаренко Петро Вікторович

        3
  10  Рискальчук Дмитро    11

 Економіка,

Уманець Наталія Григорівна

        1
  11  Рискальчук Альона    9

 Економіка,

Уманець Наталія Григорівна

        1
  12  Рискальчук Дмитро    11

 Інформатика(програмування),

Байда Руслан Петрович

        1
  13  Тимошенко Петро    8

 Інформатика(програмування),

Байда Оксана Іванівна

        3
  14  Тимошенко Петро    8

 Географія,

Уманець Наталія Григорівна

        3
  15  Ситар Анна    11

 Хімія,

Рогульська Олена Іванівна

        3
  16  Ткачук Віталій     4

 Математика, 

Кучеренко Марія Євгеніївна

        3

Учаcть  учнів  школи  в ІІ  етапі  Всеукраїнських  олімпіад у 2015-2016 навчальному  році.

 

№п/п

Прізвище,  ім'я

Клас

Номінація, вчитель

Місце

 1  Мельник Сергій   11

Інформацйні технології,

Байда Руслан Петрович

       1
 2  Поліщук Олександр   11

Інформацйні технології,

Байда Руслан Петрович

       3
 3  Рискальчук Дмитро   10

Інформацйні технології,

Байда Оксана Іванівна

       3
  4  Тимошенко Петро     7

 Математика,

Байда Руслан Петрович

       3
  5  Метельна Ангеліна    10

 Російська мова,

Зятковська Алла Павлівна

       3
 6  Ситар Анна    10

 Українська мова,

Чайнюк Лариса Сергіївна

       3
 7   Ситар Анна        10

 Біологія,

Дяченко Наталія Дмитрівна

       1
 8   Рискальчук Дмитро    10

 Біологія,

Дяченко Наталія Дмитрівна

       3
 9   Ситар Анна        10

 Екологія,

Дяченко Наталія Дмитрівна

 

       1
 10  Рискальчук Дмитро    10

 Фізика,

Бондаренко  Петро Вікторович

       2
 11  Рискальчук Альона     8

   Фізика,

Бондаренко  Петро Вікторович

       3
 12  Рискальчук Дмитро    10

 Економіка,

Уманець Наталія Григорівна

       1
 13  Ситар Анна       10 

 Економіка,

Уманець Наталія Григорівна

       2
 14  Магдич   Олександр     9

 Трудове навчання,

 Сенченко Володимир Михайлович

       2
 15  Совенко Олег     8

 Трудове навчання,

Сенченко Володимир Михайлович

       3
 16  Рискальчук Дмитро    10

 Астрономія,

Байда Оксана Іванівна

       3
 17   Ситар Анна      10 

 Правознавство,

Чайнюк Олександр Степанович

       2
 18  Рискальчук Дмитро    10

Інформатика,

Байда Оксана Іванівна

       2
         
         

 

 

 

 

 

    


Учаcть  учнів  школи  в ІІ  етапі  Всеукраїнських  олімпіад у 2014-2015 навчальному  році.

 

№п/п

Прізвище,  ім'я

Клас

Номінація, вчитель

Місце

 1 Ситар Анна     9   Біологія, Дяченко Наталія Дмитрівна     1
 2 Рискальчук Дмитро     9  Біологія, Дяченко Наталія Дмитрівна     3
  3 Максименко Сергій    11 Фізика, Бондаренко  Петро Вікторович     1
  4 Максименко Сергій    11

 Інформатика,

Байда Руслан Петрович

    2
  5  Арабський Олег   11  Інформатика,

Байда Руслан Петрович

   
  6  Кирилюк Ірина   11  Екологія, Дяченко Наталія Дмитрівна     3
  7  Максименко  Сергій   11 Інформаційні технології, Байда Руслан Петрович     2
  8  Метельна Ангеліна    9  Російська мова, Зятковська Алла Павлівна     3
  9  Максименко  Сергій    11  Економіка,  Уманець Наталія Григорівна     2
         

 

 

Учаcть  учнів  школи  в ІІ  етапі  Всеукраїнських  олімпіад у 2013-2014 навчальному  році.

 

№п/п

Прізвище,  ім'я

Клас

Номінація, вчитель

Місце

 1 Ситар Анна    8   Математика, Байда Руслан Петрович    3
 2 Ситар Анна    8  Українська     мова, Чайнюк Лариса Сергіївна    3
 3 Байда Богдан   11 Астрономія, Байда Оксана Іванівна    2
 4 Байда Богдан   11 Фізика. Бондаренко Петро Вікторович    1
  5 Байда Богдан   11 Біологія, Дяченко Наталія Дмитрівна    2
  6 Ситар Анна    8 Біологія, Дяченко Наталія Дмитрівна    1
  7  Максименко Сергій              10   Фізика, Бондаренко Петро Вікторович    3
  8  Максименко Сергій      10  Інформаційні технології, Байда Оксана Іванівна     1
  9  Арабський Олег   10   Інформаційні технології, Байда Оксана Іванівна     2
 10  Соловей Віталій   10   Інформаційні технології, Байда Оксана Іванівна     3
 11
 
 Байда Богдан   11    Інформаційні технології,  Байда Руслан Петрович     1
 12
 
 Байда Богдан   11    Економіка,  Уманець Наталія Григорівна     2
 13
 
 Рискальчук Дмитро    8    Хімія,  Рогульська Олена Іванівна     1
 14
    
 Кирилюк  Ірина   10    Екологія, Дяченко Наталія Дмитрівна     2