Новини


 

    #НеНудьгуйНаКарантині

     Виховна робота – це той аспект формування учнівської особистості, який просто не можна відкласти на потім.



    Навіть карантин не може стати перепоною для проведення заходів, які допоможуть учням сформувати правильні цінності та всебічно розвиватися.
      Щоб урізноманітнити дозвілля здобувачів освіти у період дистанційного навчання  в   Гранівській   загальноосвітній  школа  І-ІІІ ст. ім. О.Мельника  запустили  в мережі марафон #НеНудьгуйНаКарантині. Суть марафону полягає в тому, щоб виховні заходи, заплановані в річному плані, по можливості інтерпретувати для виконання в соціальній мережі, залучивши здобувачів освіти  до виховного процесу дистанційно.
      Під час карантину та переведення закладу освіти на дистанційне навчання , у здобувачів освіти виникає закономірне питання : «Як використовувати свій вільний час? Як організовувати своє дозвілля?»
     За ініціативи ради учнівського самоврядування , серед здобувачів освіти розпочинається  челлендж «Кому цікаво? », який має на меті відвідування  учнями  нашого  навчального  закладу  під час карантину світові та українські музеї , які  відкрили онлайн-доступ до низки своїх експозицій. Tvoemisto.tv  пропонує підбірку музеїв та виставок, які є нагода відвідати не виходячи з дому. 
    Світові музеї
      Насамперед варто заглянути у Google Arts & Culture, що налічує понад 1200 віртуальних екскурсій, як-от Metropolitan Museum of Art в Нью-Йорку, Uffizi Gallery у Флоренції, Van Gogh Museum у Амстердамі тощо.
      Ермітаж у Санкт-Петербурзі пропонує відвідати п’ятигодинну віртуальну екскурсію. Національний музей Мадриду виклав у мережу віртуальну екскурсію виставкою робіт Рембрандта, яка мала б відбутися 24 травня, але її скасували. Каталог інтерактивних шоу також має Замок Ріволі у провінції Турин, Італія.
      Серед іншого, онлайн можна відвідати французький Лувр, музей Ватикану, Галерею Альбертіна, музеї історії мистецтва та сучасного мистецтва у Відні, британську галерею Тейт, британський музей, національну галерею Британії, національну галерею в Афінах, музей Пікассо у Барселоні, баварський нацмузей, берлінську галерею, німецький історичний музей, музей Тіссена-Борнеміси в Мадриді.
    Українські музеї
      Популярний «Укрзалізниці» Ukraine WOW тепер також доступний онлайн. У віртуальному турі можна побачити експозицію в 3D-форматі. Онлайн-відвідувачі зможуть побачити книгу «Апостол» 1574 року, останній автопортрет Казимира Малевича, скульптури Олександра Архипенка та «Українську абетку» Георгія Нарбута просто у смартфоні. А ще ознайомитися з сотнями вау-фактів про Україну.
      На сайті museums.authenticukraine.com.ua можна відвідати віртуальний тур Шевченківським Гаєм у Львові, музеями народної архітектури і побуту в Ужгороді, Києві, Переяславі-Хмельницькому, Мамаєву Слободу в Києві, резиденцію Богдана Хмельницького в Чигирині та Запорізьку Січ.
      Проєкт газети «День» Україна Incognita зібрав у одному місці кілька десятків музеїв по всій Україні, серед яких Острозький замок, музей Гуцульщини в Коломиї, музей у Трипіллі, музей гетьманства, музей скла у Львові, музей-садиба Івана Котляревського в Полтаві, музей археології в Батурині та багато інших.
    Найбільші музеї світу мають розкішні віртуальні тури і онлайн-колекції, на які в нас завжди бракувало часу. Тож збережіть собі цей корисний список і гуляйте досхочу:
    Галерея Брера, Мілан https://pinacotecabrera.org/en/
    Галерея Уфіцці, Флоренція https://www.uffizi.it/mostre-virtuali
    Музей Прадо, Мадрид https://www.museodelprado.es/en/the-collection
    Лувр, Париж https://www.louvre.fr/en/visites-en-ligne
    Британський музей, Лондон https://www.britishmuseum.org/collection
    Поглянути на історію України через найважливіші  можна під час онлайн-подорожі інтерактивною виставкою «Сила підпису»: тут зібрали унікальні документи, які визначали долю нашої держави впродовж віків — від універсалу Івана Виговського до Акта проголошення незалежності України.
     
     
     
     
     


    08.04.2021 | Aдмін

    Вернутись назад