Новини


 

  День Європи

  9 травня в Європейському Союзі та інших країнах на відзначення миру та єдності на континенті святкується День Європи.   День Європи, разом з єдиною валютою (євро), прапором і гімном, є символом ЄС з 1985 року.
  День Європи для українців  – це особливий день, адже нашу країну та ЄС єднають спільні цінності, історія та культура, демократія і свобода. Відзначення Дня Європи – це важливий крок у зміцненні самоідентифікації України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи. 
   У цей день  в  нашому  навчальному  закладі  проведено онлайн-заходи до  Дня  Європи. Напередодні  Дня Європи у  було  проведено конкурс малюнків «Україна – це Європа».
  Проведені в школі  заходи, сприятимуть:
  - формуванню в учнів уявлення про міжнародні документи, що розкривають загальну стратегію України по відношенню до Європейського Союзу, власної обґрунтованої позиції щодо вступу в ЄС;
  - підвищенню мотивації до вивчення мов європейських країн;
  - розвитку в учнів власних суджень щодо місця України в Європейському суспільстві;
  - вихованню почуття відповідальності, гідності, патріотизму та любові до власної історії, традицій, звичаїв народу.
    Відзначення Дня Європи  – це крок у зміцненні самоідентифікації України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи. У цей день ми шануємо наші спільні цінності, історію та, що найголовніше – наше спільне майбутнє.
   
   
   
   
   
   
   
   


  09.05.2022 | Aдмін

  Вернутись назад